O mně

 

O mně

Mé občanské jméno je Carly Kirstenová a narodila jsem se 16.2.1998 v Praze v České Republice. Vystudovala jsem základní školu a poté úspěšně vykonala přijímací zkoušky na jedno z prestižních pražských gymnázií. Po dvou letech jsem se však rozhodla specializovat a přestoupit na střední školu se zaměřením na marketing-managment, který plánuji studovat i na vysoké škole.

Od 5 let se učím anglicky, později jsem se začala učit i německy a pasivně studuji i další cizí jazyky.

V dětství jsem se věnovala zpěvu, částečně i tanci, kreslení a řadě sportů, jako je např. plavání, golf, lyžování a snowboarding, skateboarding, bruslení, jízda na kole. Některé aktivity rozvíjím i v současné době.

V roce 2012 jsem si založila blog, kde jsem psala články o svém životě, svých myšlenkách, snech, cílech… Během velice krátké doby to mělo obrovský úspěch a čtenáři postupem času začali požadovat i “články formou videa”. Něco málo jsem tehdy speciálně pro tento účel natočila, ale bohužel dnes již nejsou k dohledání.

V roce 2014 jsem se začala intenzivně věnovat natáčení videí na internetový server youtube.com. Během 1. roku jsem nasbírala
20 000 odběratelů, za 2. rok celkem 100 000 odběratelů a nyní natáčím 3. rokem, kdy mám něco málo přes 220 000 odběratelů. Zpočátku jsem natáčela pouze 1 video za 2-3 týdny, současně 2-3 videa za 1 týden.

V roce 2016 byla mým největším úspěchem píseň s titulem/názvem Irreplaceable, kterou jsem sama napsala podle svých tehdejších pocitů, čistě jen jako výstřel do tmy. Píseň sklidila TOP umístění, byla dlouho první na servrech jako je iTunes, Google play, Spotify, Deezer a na YouTube dosáhla před 1,5 milionu shlédnutí. Tentýž rok jsem byla v Czech Blog Awards umístěna v kategorii video-blogerka roku na 3. místě a časopis Forbes mě označil za jednu ze “77 nejvlivnějších Čechů na soc. sítích”.

 

© Carrie Kirsten | Webdesign by Lewest.cz