O mně

 

O mně

Mé občanské jméno je Carly Kirstenová a narodila jsem se 16.2.1998 v Praze v České Republice. Po dokončení ZŠ jsem úspěšně vykonala přijímací zkoušky na jedno z prestižních pražských gymnázií. Po dvou letech jsem se však rozhodla specializovat a přestoupit na střední školu se zaměřením na marketing-managment, který plánuji studovat i na vysoké škole. Od 5 let se učím anglicky, později jsem se začala učit i německy a pasivně studuji i další cizí jazyky.

Kariéra

V roce 2012 jsem si založila blog, kde jsem psala články o svém životě, svých myšlenkách, snech, cílech… Během velice krátké doby to mělo obrovský úspěch a čtenáři postupem času začali požadovat i “články formou videa”. Něco málo jsem tehdy speciálně pro tento účel natočila, ale bohužel dnes již nejsou k dohledání.

V roce 2014 jsem se začala intenzivně věnovat natáčení videí na internetový server Youtube. Během 1. roku jsem nasbírala 20 000 odběratelů, za 2. rok celkem 100 000 odběratelů a nyní natáčím 3. rokem, kdy mám něco málo přes 260 000 odběratelů. Zpočátku jsem natáčela pouze 1 video za 2-3 týdny, současně 2-3 videa za 1 týden.

V roce 2016 byla mým největším úspěchem píseň s názvem Irreplaceable, kterou jsem sama napsala podle svých tehdejších pocitů, čistě jen jako výstřel do tmy. Píseň sklidila TOP umístění, byla dlouho první na servrech jako je iTunes, Google play, Spotify, Deezer a na YouTube dosáhla před 1,5 milionu shlédnutí. Tentýž rok jsem byla v Czech Blog Awards umístěna v kategorii video-blogerka roku na 3. místě a časopis Forbes mě označil za jednu ze “77 nejvlivnějších Čechů na soc. sítích”.

V roce 2017 jsem začala Youtube vnímat i z trochu jiné stránky. Pojala jsem celou situaci jako byznys a rozšířila jsem možnosti toho, co bych mohla dělat. Nejen, že jsem se pouštěla do organizace velkých marketingových kampaní, ale dokonce jsem začala spolupracovat s Janem Mühlfeitem, což je je světový manažer, globální stratég, kouč, mentor a bývalý prezident pro Evropu ve spol. Microsoft, který mě též koučuje. Na základě úspěchu mi byla nabídnuta možnost spolupráce a přidávání článků na servr Flowee, kam jsem tedy začala psát. V neposlední řadě jsem se rozhodla věnovat i fotomodelingu (více ve fotogalerii) a zúčastnila jsem se soutěže krásy 'Miss Léta', kde jsem se umístila ve finále a následně dostala titul Miss Social Media. 

Už delší dobu pracuji na 1. kolekci mé vlastní značky, která bude ještě tento rok na trhu.

 

© Carrie Kirsten | Webdesign by Lewest.cz