O mně

 

O mně

Mé občanské jméno je Carly Kirstenová a narodila jsem se 16.2.1998 v Praze v České Republice. Od 5 let se učím anglicky, později jsem se začala učit i německy a pasivně studuji i další cizí jazyky. Dva roky jsem studovala na jednom z prestižních pražských gymnázií, ale po dvou letech jsem se však rozhodla specializovat a přestoupit na střední školu se zaměřením na managment, kde jsem také úspěšně odmaturovala. Zároveň jsem byla přijata na Vysokou školu ekonomie a managmentu v Praze, kde nyní budu dalších 6 let studovat 'human resources'. 

Kariéra
V roce 2012 jsem si založila blog, kde jsem psala články o svém životě, svých myšlenkách, snech, cílech… Během krátké doby měl blog obrovský úspěch a čtenáři postupem času začali požadovat i “články formou videa”. Něco málo jsem tehdy speciálně pro tento účel natočila, ale bohužel dnes již nejsou k dohledání.

V roce 2014 jsem se začala intenzivně věnovat natáčení videí na internetový server Youtube. Během 1. roku jsem nasbírala 20 000 odběratelů, za 2. rok 100 000 odběratelů a ve 3. roce přes 260 000 odběratelů. Zpočátku jsem natáčela pouze 1 video za 2-3 týdny, později 2-3 videa za 1 týden. Nyní natáčím 4. rokem, mám aktuálně kolem 330 tisíc odběratelů a svou tvorbu jsem velmi zvolnila. Natáčím průměrně 1-2 videa za měsíc a směřuji svou tvorbu spíše na Instagram.

V roce 2016 byla mým největším úspěchem píseň s názvem Irreplaceable, kterou jsem sama napsala na základě svých tehdejších pocitů. Píseň byla vydaná čistě jako výstřel do tmy, nikoliv se záměrem nádledné hudební kariéry, přesto ale sklidila ocenění a spoustu umístění. Byla dlouho první a v TOP10 nejstahovanějších na servrech jako je iTunes, Google play, Spotify, Deezer. Na YouTube dosáhla před 2,3 milionu shlédnutí. Tentýž rok jsem byla v Czech Blog Awards umístěna v kategorii video-blogerka roku na 3. místě a časopis Forbes mě označil za jednu ze “77 nejvlivnějších Čechů na soc. sítích”.

V roce 2017 jsem začala Youtube vnímat i z trochu jiné perspektivy. Pojala jsem celou situaci po stránce byznysu a rozšířila jsem možnosti, co bych mohla dělat. Nejen, že jsem se pouštěla do organizace velkých marketingových kampaní, ale dokonce jsem začala spolupracovat s Janem Mühlfeitem, což je je světový manažer, globální stratég, kouč, mentor a bývalý prezident pro Evropu ve spol. Microsoft, který mě též koučuje. Zapojila jsem se do jeho pořadů, kurzů a přednášek s tématikou osobního rozvoje, lidského potenciálu, motivace atp. Na základě tohto úspěchu mi byla nabídnuta možnost spolupráce a přidávání článků na servr Flowee, kam jsem tedy začala psát. V neposlední řadě jsem se rozhodla věnovat i fotomodelingu (více ve fotogalerii) a zúčastnila jsem se soutěže krásy 'Miss Léta', kde jsem se umístila ve finále a následně dostala titul Miss Social Media. Delší dobu jsem pracovala a připravovala 1. kolekci mé vlastní značky 'Carrie Kirsten', která v posledním roku tohoto měsíce vyšla na trh.

Na začátku roku 2018 jsem se více věnovala škole (jak ukončení SŠ, tak přijetí na VŠ), a trochu jsem se svojí tvorbou zvolnila. Zároveň jsem se ale rozhodla zkusit něco nového a posunout se někam dál, proto jsem se rozhodla např. pro vlastní blogovou aplikaci pro iOS a Android 'Carrie Kirsten', spolupráci s mnoha velkým značkami a firmami, vlastní workshopy a přednášky na téma osobní rozvoj, motivace, plnění svých znů a  v neposlední řadě jsem začala psát na toto téma i knihu. Tento rok však nebyl pouze pozitivním rokem. Byla jsem připravena o jednu ze svých nejsilnějších sociálních sití - Instagram, který mi (z naprosto absurdních důvodů) vymazal profil s 350 tisíci sledujícími. Snažila jsem se hledat cestu zpět formou odvolání a mnoha jiných úkonů, bohužel však marně. Založila jsem si tedy nový profil, který během pár dní získal 1/3 svých fanoušků zpět a ještě ten rok se umístil v Czech Social Awards mezi TOP10 Instagramy. Zároveň jsem se umístila mezi TOP10 i v kategorii Inspiration & Influence. 

Rok 2019 jsem věnovala primárně dokončení své vlastní psychologické a seberozvojové motivační knihy "3 PRINCIPY". Kniha řeší převážně teenagerské problémy v období "kritického" dospívání, odvoznené na základě jednoduchých přirovnání, úsudků a podložené vlastními zkušenostmi. Krom psaní knihy jsem se opět věnovala velkým marketingovým kampaním, přednáškám a workshopům, studiu na vysoké škole, kde jsem mimo jiné změnila obor studia z marketingu na komunikaci & lidské zdroje a v neposlední řadě jsem velkou část roku cestovala po světě. 

 

© Carrie Kirsten | Webdesign by Lewest.cz